Дуже терміново, просто дуже!!!Материальная поддержка

Помощь деньгами на общие расходы: разовая и постоянная
Анна23
 Дуже терміново, просто дуже!!!

Сообщение Анна23 »

Мені з дитинства казала мати,що наша країна,не без добрих людей!!! На жаль ії вже не має з нами,так как і батьків мого чоловіка, він інвалід з дитинства,у нас з ним чудова донечка,6років,але склалось так,що після вторгнення Росії,ми вимушені були покинути дім,і покинути роботу. Зараз, коли ми повернулися додому,в нас нічого не має.... Тільки купа фінансових проблем, починається з мого паспорта без котрого мене не беруть на роботу, закінчуючи оформленням всіх житлових документів ... До всього цього,не має на їжу, пенсю затримують,2000 на місяць правда на трьох це не дуже багато з такою кількістю пробле.... Просто не знаю що робити.... Вирішила попросити допомоги у добрих людей. Хто чим зможе, будь ласка,хоча б на їжу щоб підкупити дитині чогось,бо просто не дотягуємо до тієї пенсії. Дуже дякую тому, хто відгукнеться на моє прохання про допомогу. Міцного здоров'я вам,та мирного неба. 4149499800360800
Фото звіт про покупку гарантую. Що ті гроші не підуть на щось незрозуміле. Ще раз дякую.
Реклама
Ответить Пред. темаСлед. тема

Быстрый ответ, комментарий, отзыв

Изменение регистра текста: 
Смайлики
:) :( :oops: :roll: :wink: :muza: :sorry: :angel: :read: *x) :clever: :thank_you:
Ещё смайлики…

К этому ответу прикреплено по крайней мере одно вложение.

Если вы не хотите добавлять вложения, оставьте поля пустыми.

Максимально разрешённый размер вложения: 15 МБ.